Polityka cookie

Polityka prywatności Ostatnia aktualizacja: 23 września 2023 Data wejścia w życie: 23 września 2023

Ta Polityka Prywatności opisuje zasady gromadzenia, wykorzystywania i ujawniania Twoich informacji, które zbieramy podczas korzystania z naszej witryny (https://www.rolety-roles.eu) („Usługa”). Poprzez dostęp lub korzystanie z Usługi wyrażasz zgodę na zbieranie, wykorzystywanie i ujawnianie Twoich informacji zgodnie z tą Polityką Prywatności. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o niekorzystanie z Usługi.

Możemy modyfikować tę Politykę Prywatności w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia, a zaktualizowaną Politykę Prywatności opublikujemy na Usłudze. Zaktualizowana polityka będzie obowiązywać przez 180 dni od daty jej opublikowania na Usłudze, a Twoje dalsze korzystanie z Usługi po tym okresie będzie oznaczać akceptację zaktualizowanej Polityki Prywatności. Dlatego zalecamy okresowe przeglądanie tej strony.

Jak Wykorzystujemy Twoje Informacje: Będziemy wykorzystywać informacje, które zbieramy o Tobie w następujących celach:

  1. Marketing / Promocje
  2. Gromadzenie opinii klientów
  3. Informacje administracyjne

Jeśli chcielibyśmy wykorzystać Twoje informacje w jakimkolwiek innym celu, poprosimy o Twoją zgodę i będziemy korzystać z Twoich informacji tylko po uzyskaniu Twojej zgody i wyłącznie w celu(y), na które wyraziłeś zgodę, chyba że jesteśmy zobowiązani do działania inaczej na mocy prawa.

Twoje Prawa: W zależności od obowiązującego prawa możesz mieć prawo dostępu, poprawienia lub usunięcia swoich danych osobowych lub otrzymania kopii swoich danych osobowych, ograniczenia lub sprzeciwu wobec aktywnego przetwarzania swoich danych, poproszenia nas o udostępnienie (portowanie) Twoich informacji osobistych innemu podmiotowi, wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych, prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego i inne prawa, które mogą być istotne zgodnie z obowiązującym prawem. Aby skorzystać z tych praw, możesz napisać do nas na adres biuro@rolety-roles.eu. Odpowiemy na Twoją prośbę zgodnie z obowiązującym prawem.

Miej na uwadze, że jeśli nie zezwolisz nam na zbieranie lub przetwarzanie wymaganych danych osobowych lub wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach wymaganych, możesz nie mieć dostępu do usług, dla których te informacje były zbierane.

Ciasteczka itp. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak korzystamy z tych technologii śledzenia i jakie masz wybory w związku z nimi, prosimy o odniesienie się do naszej Polityki Ciasteczek.

Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo Twoich informacji jest dla nas ważne, i będziemy stosować rozsądne środki bezpieczeństwa, aby zapobiec utracie, nadużyciu lub nieautoryzowanej zmianie Twoich informacji pod naszą kontrolą. Jednak biorąc pod uwagę inherentne ryzyka, nie możemy zagwarantować absolutnego bezpieczeństwa i w konsekwencji nie możemy zapewnić ani gwarantować bezpieczeństwa żadnych informacji, które przesyłasz nam, i robisz to na własne ryzyko.

Skargi / Inspektor Ochrony Danych: Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub obawy dotyczące przetwarzania Twoich informacji dostępnych u nas, możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem Roles Rolety Markizy Józef Hiszka, biuro@rolety-roles.eu, email: biuro@rolety-roles.eu. Odpowiemy na Twoje pytania zgodnie z obowiązującym prawem.